Bizi Takip Edin:

HAKKIMIZDA

Bursa’nın ilk ve tek A Grubu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) olan Özel Eyrice Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Eyrice Diş Grubu’nun 1999 yılından bu yana devam eden sektör tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Modern kanıta dayalı diş hekimliği teknolojisinin ve anlayışının yansıtıldığı tüm ana bilim dallarında, uzman diş hekimleri ile EKSTRA ORAL ASPİRASYON uygulanan 20 diş kliniğine sahip olan hizmet binamız, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yönetmeliği’ne uygun mimari proje ile inşa edilmiş olup, tıbbi, idari, teknik ve sosyal alanlarıyla toplam 6 katlı, 2400 metrekare kapalı alanda müstakil binasında hizmet vermektedir.

Merkezimiz, genel anestezi doktoru, anestezi teknikeri ve ameliyathane hemşiresi ile genel anestezi altında tam donanımlı ameliyathanesi, engelli, diş hekimi fobisi olan ve çocuk hastalarda önemli ihtiyaç olan sedasyon ünitemiz, pedodonti uzmanımız ve diğer diş hekimliği ana bilim dallarında uzman hekimlerimiz ile şehrimizde önemli bir eksikliği tamamlamaktadır.

Diş hekimliği mesleğinin mutfağı olan ve Eyrice Diş Grubu’nun da yirmi beş yıllık diş protez üretim tecrübesinden istifade etmek suretiyle kurumumuz bünyesinde, 3D printer dijital donanımlı ve alanında uzman diş protez teknisyenlerimizle tam donanımlı Diş Protez Laboratuvarı bulunmaktadır.

Kurum içerisinde bulunan Fotoğraf ve Gülüş Tasarım Stüdyomuzda, gülerken fotoğrafta gördüğünüz her ayrıntı; kaşınız, gözleriniz, dudaklarınız, yüz şekliniz ve geriye kalan tüm detaylar hekiminiz tarafından değerlendirilir. Memnun kalmadığınız, ama arzuladığınız gülüşünüz için SİZE ÖZEL BİR DİŞ TASARIMI hazırlanır.

“Hepimiz bir engelli adayıyız” ilkesiyle hareket eden kurumumuz, tam donanımlı engelli ünitemiz ile yaşlı ve engelli hastalarımıza çok daha efektif tedavi imkanı sunmaktadır.

Kurumumuz, toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket ederek ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde büyük bir eksik, aynı zamanda çok büyük bir ihtiyaç olan evde bakım hizmeti vermektedir.

Koruyucu Diş Hekimliği; diş çürüğü ve diş eti iltihabı gibi en sık rastlanan ağız ve diş hastalıklarının oluşmadan önce önlenmesine dayanan uygulamaları içerir. Bu bilinçle kurumumuz bünyesinde bulunan “Dental Market”te diş hekimlerimizin önerisiyle dünya markalarının bulunduğu ağız ve diş bakım ürünleri bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

30 yıllık dental sektör tecrübesi olan Eyrice Dental Group bünyesinde 2021 yılında kurulan merkezimiz, yüksek kalite standartlarında ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Engelli, çocuk ve fobisi olan hastaların tedavilerini yaptırabilecekleri genel anestezi ve sedasyon üniteleri, tüm branşlarda uzman hekim kadrosu ,engelli hastalara özel engelsiz kliniği , kendi bünyesinde diş protez laboratuvarı, ve bütün dental görüntüleme sistemleri bulunan a dan z ye tüm diş tedavilerinin yapılabileceği tam donanımlı komplike bir tesis olarak sizleri sağlıkla ve güvenle gülümsetebilmek için kurulmuştur.

VİZYONUMUZ

“Herkes aynı dilde gülümser” sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli hastalarımızı her daim mutlu bir şekilde gülümsetebilmek ve %100 hasta memnuniyetini sağlamak, dünya standartlarının üzerinde hizmet veren uluslararası bir marka olabilmek için tüm gücümüzle sizler için çalışmaya devam ediyoruz.