Bizi Takip Edin:

HİZMETLERİMİZ

Oral diagnoz bölümümüzde hasta, uzman kadromuz tarafından detaylı bir muayeneden geçirilir. Sağlık hikayenizin temelini oluşturarak …

Merkezimiz, ağız ve çenede meydana gelebilecek rahatsızlıkları çözmek üzere teknolojik altyapısı ve deneyimli cerrahlarıyla sizlere güvenilir hizmet sunuyor.

Endodonti kanal tedavisi, dişin içinde bulunan hassas dokuların enfekte veya hasar gördüğü durumlarda uygulanan etkili bir tedavi yöntemidir.

Diş eti çekilmesi ve iltihaplanma, çene kemiğinize zarar verebilecek ciddi sorunlara yol açabilir. Periodontoloji, diş eti hastalıklarıyla ilgilenen bir branş olarak, …

Sağlıklı bir gülümseme, küçük yaşlarda başlar! İşte Pedodonti bölümümüzün sunduğu hizmetler, erken yaşlarda başlayan diş çürükleriyle mücadelede etkili koruma yöntemleridir.

Uzman Ortodonti ekibimiz, her yaş grubundaki hastalarımıza özel çözümler sunuyor. Dişlerin doğru konumlandırılması ve hareketlendirilmesi için …

Diş kaybı, ağız ve diş sağlığına zarar veren ciddi bir sorundur. Doğuştan gelen problemler sonucunda diş kaybı yaşanabilir.

Protez diş uygulamaları genellikle porselen veya akrilik
malzemeler kullanılarak yapılır. Uygulama öncesinde ise hasta, detaylı bir muayene ve kontrol sürecinden geçer.

Konusunda uzman cerrahi ekibimiz tarafından, eksik dişleri yerine koymak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleridir.